Letné tábory pre deti

Leto 2012 v anglickej škole

Opäť leto. Opäť prázdniny. Čo s deťmi počas týchto dvoch mesiacov ? Toto je otázka, ktorá prebehne mysľou nejednému rodičovi. Anglická škola tento problém hravo vyrieši. Letné tábory Anglickej školy ponúkajú deťom možnosť vyblázniť sa a zároveň sa zdokonaliť v angličtine. Prečo teda nespojiť príjemné s užitočným ? Keďže sa budova Anglickej školy nachádza blízko Medickej záhrady, deti si budú môcť užiť každý jeden slnečný lúč pri rôznych aktivitách, samozrejme, všetko až potom, čo ich kolektív našich lektorov poriadne potrápi angličtinou, ktorá je vyučovaná Callanovou metódou. Nepriaznivé počasie pre nás takisto nie je prekážkou. Máme v talóne množstvo "indoorových" aktivít, pri ktorých sa malé šidlá vyjašia. Leto s Anglickou školou je tou správnou voľbou !