Kurzy v anglickej škole

Martin Andráši

Je to už približne rok a pol, čo som sa stal lektorom v Anglickej škole. Ako to s odstupom času hodnotím ? Nebudem vôbec preháňať, keď poviem, že to bola skvelá voľba. Stal som sa "hráčom" tímu, ktorý svoju dobrú náladu a profesionálny prístup dennodenne rozdáva študentom od 1. až po 12.stage, a to ako v Bratislave, tak aj v Pezinku. Lektori Anglickej školy tvoria zoskupenie, ktoré je pripravené spraviť vám z výučby angličtiny zážitok.

Kedy sa vidíme ? :)

Martin Andráši
Senior Teacher

Callanova metóda

Anglická škola sa zameriava hlavne na výučbu Callanovou metódou, ktorá vás doslova donúti rozprávať a z vlastnej skúsenosti viem, že práve toto býva často veľký problém v učení sa cudzieho jazyka. Devízou je, že nemusíte začínať so štúdiom od 1. stage-u, ale priradíme vás do skupiny, ktorá zodpovedá vašim znalostiam, aby ste sa nemuseli vracať k niečomu, čo už dávno viete, ale aby ste mohli okamžite spraviť progres a zlepšovať svoju angličtinu. Chcete sa viacej venovať konverzáciám, či gramatickým javom? Prispôsobíme sa vám! Anglická škola totižto ponúka tzv. Half-half kurzy, kde je skombinovaná Callanova metóda s konverzačnou poprípade gramatickou témou. Okrem iného Anglická škola ponúka výučbu angličtiny pre účtovníkov, pri ktorej si študent veľmi rýchlo osvojí terminológiu z tohto prostredia, no a aby toho nebolo málo v portfóliu Anglickej školy nechýba ani výučba Business English, či detský tábor, ktorý spája výučbu anglického jazyka s aktivitami, ktoré tie malé šidlá vyšťavia. A naša ponuka je takisto obohatená o prípravné kurzy na maturity. Komu je málo, môže sa zúčastniť študijného pobytu v Liverpoole, ktorý Anglická škola organizuje každé leto s partnerskými školami.