Business English - Obchodná angličtina

Start Business talking with us!

Kurz Business English od Anglickej školy® je akreditovaný Ministerstvom školstva SR.

Kód kurzuStageDeňHodinaTrvaniePočet hodínCena
Business English stredne pokročilíut/štv7:00 - 8:408.9.-17.12.202050 (2x1h)450€/os
Kód kurzuStageDeňHodinaTrvaniePočet hodínCena
Business Englishstredne pokročilípon/str17:00-18:407.9.-16.1250400-450€

Náš kurz obchodnej angličtiny upúšťa od tradičného spôsobu výučby jazyka a preberá princípy Callanovej metódy.

Riziku nejednoznačnosti v obchodnej angličtine sa najlepšie vyhneme používaním fráz a praxou zaužívaných obchodných výrazov. Po veľmi krátkom čase si študent Business English I osvojí a najmä bude vedieť používať obchodné termíny najmä z oblasti právnych foriem a štruktúry obchodných spoločností, investovania na kapitálovom a finančnom trhu, bankových operácií, finančníctva a daní, obchodných operácií, fúzií, akvizícií, a pod. Kurz Business English I trvá 40 hodín.

Po skončení prvej časti Business English I je pripravené voľné pokračovanie kurzu v rozsahu 25 hodín.  Témy ako negotiation, marketing, business correspondence, finance, banking sú učené priamou metódou kombinovanou s praktickými cvičeniami.

Dôverujte nám a spravte krok vpred k ďalšiemu úspechu vďaka angličtine!

Prihlásenie

On-line prihláška do kurzu má registračný charakter. Po odoslaní prihlášky Vás bude kontaktovať naša office manažérka. Viac info

office@anglickaskola.sk 02/59 324 444 0911 141 312

Ponuka kurzov