Silvia Reháková

Teacher

Ahojte. Volajú ma Silvia, v júli 2018 som oslávila 25. narodeniny a pochádzam z malého mesta na záhorí, zo Senice. Momentálne som v 5. ročníku na Ekonomickej univerzite, konkrétne medzinárodný obchod. Bakalársky stupeň som získala z medzinárodných vzťahov, kde som absolvovala aj štátne skúšky z angličtiny. S angličtinou som začala už na gymnáziu, kde mi to samozrejme nestačilo a popri tom som chodievala na  kurzy do zahraničia. Nestačilo mi to ani na výške, tak som sa rozhodla ísť na Work and Travel do USA, kde som strávila 4 mesiace . Hneď ako som sa vrátila, išla som na erazmus do Nemecka, kde som mala všetko v angličtine, no nemčina ma tiež baví.

Keď už som sa teda začala v angličtine cítiť ako doma, povedala som si, že už je čas to začať rozdávať ďalej. Dostala som sa medzi lektorov tu v Anglickej škole. Hneď ako som prišla cítila som súdržnosť a priateľský prístup.  Už od prvej hodiny som na učení závislá.

Okrem toho milujem šport. Polku svojho života som aktívne hrala volejbal, lyžujem, plávam, zbožňujem čas strávený v prírode a ostatné vám poviem keď začnete chodiť na hodiny :D

Ak stále rozmýšľate  či sa začať učiť, alebo si ju len oprášiť , už toľko neváhajte.  Snažíme sa ľuďom ukázať, že učenie angličtiny nie je zase taká drina a že učiť sa dá aj zábavnejšou formou.