Alexandra Stašková

Head teacher
Office assistant
Vek:
22 years
Učím od: 
Som súčasťou tímu Anglickej Školy od roku 2015
Vzdelanie: 
Gymnázium
Skúsenosti: 
Prekladateľstvo-tlmočníctvo anglického jazyka
Záluby: 
Anglická Škola

Ahojte, volám sa Alexandra Stašková a narodila som sa v Bratislave. Mám 21 rokov a približne tak dlho sa učím aj angličtinu. Súčasťou tímu Anglickej Školy som od roku 2015 a smelo môžem vyhlásiť, že je to to najlepšie, čo ma mohlo v živote postretnúť. Nielen, že je to skvelá pracovná skúsenosť, ale táto práca mi veľmi pomohla aj v mojom osobnostnom raste. Ale poďme pekne postupne.

Po úspešnom ukončení gymnázia som sa prihlásila na medicínu. Ale viete ako to chodí, mladosť-pochabosť a zistila som, po prvom ročníku na vysokej škole, že toto asi nie je pre mňa. V tomto období som nevedela, čo presne od života chcem a kým chcem byť. Až sa mi naskytla príležitosť ísť si vyskúšať pracovať ako lektorka pre našu Anglickú Školu. A zrazu, ako blesk z čistého neba, mi bolo všetko nad slnko jasnejšie. Pochopila som, že toto je smer, ktorým sa chcem uberať aj v budúcnosti. Podala som si prihlášku na prekladateľstvo-tlmočníctvo anglického jazyka a čuduj sa svete, oni ma vzali!

Mne Anglická Škola veľmi pomohla, keď som ju najviac potrebovala a preto sa jej to snažím oplatiť najlepšie ako viem. Držím Vám palce, pri učení sa tohto krásneho a v dnešnej dobe, esenciálneho jazyka. Dúfam, že s ňou budete minimálne tak spokojní ako som ja.