Letné tábory a kurzy angličtiny 2012

Ponúkame Vám letné kurzy angličtiny callanovou metódou a letné denné tábory v Anglickej škole v centre Bratislavy pre Vaše deti.

LETNÝ TÁBOR

Anglická škola každoročne organizuje pre deti detský letný tábor a ani rok 2012 určite nebude výnimkou. Minulý rok som sa ako lektor zúčastnila tohto denného tábor a myslím, že deti boli nadšené. Okrem jazykového tábora, ktorý je hlavným cieľom týždňa, ktorý sa koná v doobedných hodinách sme si poobede v Medickej záhrade zahrali aj rôzne športové hry a ani pohybová stránka teda nezostala zanedbaná. Pomedzi jazykový kurz sme prestávky vypĺňali aj inými aktivitami na oddych, samozrejme všetko v anglickom jazyku. Takže letný tábor pre deti má z každého rožka troška, a preto anglický tábor v Bratislave teda rozhodne odporúčam.

LETNÉ KURZY

Aj letný oddych človeka časom začne nudiť a práve pre tých z vás, ktorí majú záujem rozšíriť si v lete svoje vedomosti, sú tu naše letné jazykové kurzy. Okrem nadobudnutých vedomostí vás intenzívny letný kurz angličtiny zoznámi s novými ľuďmi a zábava vás isto neminie. Nezabudli sme ani na nerozhodných, ktorí môžu v lete navštíviť ukážkový kurz zadarmo. Vďaka Callanovej metóde budete sami prekvapení, že za krátku dobu sa dá stihnúť veľmi veľa. Takže po letnom kurze môžete smelo vyraziť na dovolenku do zahraničia a myslím, že základnú konverzáciu bez problémov zvládnete.

Ponuka letných táborov a kuzov

Mária Šormanová