Letné jazykové kurzy

Slnko svieti, voda láka... angličtina ma neľaká!

Prečo si zlepšiť svoje jazykové znalosti angličtiny?

Letné mesiace zaváňajú všetkým možným – dovolenkou, plážou či relaxom. Prečo sa však nezačať učiť alebo si nezlepšiť svoje jazykové znalosti angličtiny? Prihláste sa do našich letných jazykových kurzov a zabránite tomu, aby ste si na dovolenke kúpili dvojnásobne drahší lístok na vlak niekam, kam vôbec nechcete ísť a na tanieri vám neprinesú namiesto špagiet s boloňskou omáčkou morské príšery...

Vyskúšajte si Callanovu metódu zdarma

Neviete, čo je Callanova metóda a nechcete kupovať „mačku vo vreci“? Letné kurzy angličtiny v Anglickej škole vám ponúkajú skvelú možnosť využiť kurz angličtiny zadarmo, ktorý zahŕňa desať hodín pre úplných začiatočníkov. Takže pokiaľ ste ešte nikdy nemali angličtinu alebo máte pocit, že by ste radi začali od úplných základov, máte možnosť absolvovať desať plnohodnotných hodín klasickej Callanovej metódy – úplne zdarma!

Vzdelávací pobyt v Liverpoole

Ak máte radi The Beatles, anglickú kráľovnú alebo napríklad čaj s mliekom, ponúkame vám možnosť ísť sa pozrieť do Liverpoolu v Anglicku. Možno si predstaviť lepšie miesto na letný kurz angličtiny? Okrem výučby angličtiny je pobyt spojený s vzdelávacími výletmi, športovými a inými aktivitami. Takto spojíte príjemné s užitočným a dovolenku s výčbou jazyka priamo „v akcii“.

Letný jazykový kurz - príprava na dovolenku

Dovolenka v zahraničí predstavuje priam mínové pole, pokiaľ ide o dorozumievanie sa v angličtine. Vreckový hovorník môže v núdzi pomôcť, lepšou voľbou je však určite letný jazykový kurz prípravy na dovolenku. Na týchto kurzoch angličtiny sa nebudete musieť zaťažovať gramatikou alebo náročnou slovnou zásobou, zato vás však intenzívne pripraví na komunikovanie na letisku, v hoteli, v meste alebo v reštaurácii; na pláži, v obchode, na výletoch, v múzeách. K slnečným okuliarom a opaľovaciemu krému rozhodne odporúčame pribaliť aj rýchly trojdňový kurz angličtiny na dovolenku v Bratislave.

Letné tábory

Tábory pre deti sú príjemným spestrením dvojmesačných prázdnin, na ktorých sa vaše ratolesti môžu učiť angličtinu hravou a zaujímavou formou. Moje skúsenosti s detskými letnými tábormi sú vynikajúce, deťom sa páči nevšedná atmosféra, menovky, aj prestávky na džús. J Deti sa navyše učia angličtinu omnoho rýchlejšie než dospelí, nové slovíčka nasávajú doslova ako špongie. Preto je veľmi dôležité podchytiť v nich vzťah k jazyku ešte v útlom veku. Ak si angličtinu už odmalička zamilujú, určite sa dostaví odmena v podobe bezproblémového zvládania jazyka v škole, čo využijú aj v ďalšom živote. Angličtina pre deti je vyučovaná taktiež Callanovou metódou, ktorá svojou dynamickosťou deti určite chytí, poistili sme si to však množstvom vzdelávacích hier, aktivít a zábavy v triedach aj na čerstvom vzduchu. Dosť bolo sedenia za počítačom – angličtina hrou je ideálna výplň voľného letného času, pričom si deti odnesú vzrušujúce zážitky.